FATSO personeli yeni akreditasyon standardı eğitimine katıldı
![FATSO personeli yeni akreditasyon standardı eğitimine katıldı FATSO personeli yeni akreditasyon standardı eğitimine katıldı](/br/0_61069200_1694429535.jpeg)
. 4-6-9-12. Dönem Akredite Oda/Borsalara yönelik olarak 7-8 Eylül 2023 tarihlerinde düzenlenen eğitime Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası'nı temsilen Genel Sekreter Gamze Ilgın Olgun ve Akreditasyon Sorumlusu Aykut Yılmazer iştirak ettiler.
Eğitimde, yeni akreditasyon standardı temel yeterlilikler - temel hizmetler - yeni nesil hizmetler kapsamında madde beklentileri anlatıldı, eş zamanlı olarak Oda ve Borsalar farklı gruplara ayrılarak MEYBEM faaliyetleri ile TÜRİB faaliyetleri hakkında da ayrıca bilgilendirme yapıldı.