Teleferik hizmet vermeye başladı
![Teleferik hizmet vermeye başladı Teleferik hizmet vermeye başladı](/br/1(174).jpg)
09.00 İLE 20.00 SAATLERİ
ARASINDA HİZMET VERECEK
Altınordu ile Boztepe arasında ulaşım sağlayan teleferiği kullanmak isteyen vatandaşlar 09.00 ile 20.00 saatleri arasında hizmetten yararlanabilecekler.
FİYATLAR
Teleferik hattında gidiş-dönüş 15 TL, tam tek yön 8 TL, öğrenci gidiş-dönüş 10 TL, öğrenci tek yön 6 TL, engelli gidiş-dönüş 10 TL, engelli tek yön 6 TL olurken şehit yakınları ve gazilere ise ücretsiz hizmet verilecek.